Suroviny
Nutriční hodnoty
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 8 972 kJ / 2 144 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 65,73 g |
| Tuky | 14,97 g |
| Vláknina | 32,12 g |
| Cholesterol | 38 mg |
| Sodík | 2,51 g |
| Sůl | 5,25 g |
| Sacharidy | 420,61 g |
Postup přípravy
Zveřejněno 29. 1. 2011
Moje poznámka
Přidat poznámkuMoje poznámka
Kefírový chleba se směsí
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/vj4V
Moje poznámka
Kefírový chleba se směsí
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/vj4V
Nejnovější recepty
Pečená zelenina s cuketou
Přidáno před 15 minutami
Těstoviny s lososem a brokolicí podle Zdeňka Pohlreicha
Přidáno před 1 hodinou
Zapečená kuřecí prsa se slaninou, sýrem a sušenými rajčaty
Přidáno před 1 hodinou
Vepřová pečeně s cuketou
Přidáno před 2 hodinami
Club Sandwich s hranolkami
Přidáno před 2 hodinami
Snadné třešňové muffiny
Přidáno před 4 hodinami
Přečtěte si
Nejnovější články
Máte skvělý recept? Podělte se o něj!
Právě bylo uvařeno
Halušky se zelím a uzeným masem
Panova před 2 hodinami
Velmi šťavnatý moučník
Noumik před 4 hodinami
Vepřové s rýží z jednoho pekáčku
poirotka před 4 hodinami
Přírodní plátky na žampionech
perseus před 4 hodinami
Cukeťák II
jarkazak před 5 hodinami
Meruňková marmeláda
RenataMaresova před 5 hodinami
Třená buchta
Martina Veveruska před 5 hodinami
Pomerančový cheesecake
Jitulisek před 6 hodinami
Nudličky z vepřové kýty na houbách, s pečenou dýní
Fijajda před 6 hodinami
Tématické fráze:
domácí pekárna recepty,
kefirovy chleba,
kefirovy chleb,
chleba z kefíru,
směsi na pečení chleba,
kefírový chleba z domácí pekárny,
domaci chleba z kefiru,
chleb z kefíru,
směs na pečení chleba,
kefírový chléb z domácí pekárny,
smes na chleba,
domácí chléb z kefíru,
domácí chléb pečený v troubě,
směsi na chleba,
domácí chleba,
domácí chleba s kefíru,
domácí kefirovy chleba,
recepty na chleba,
kefírový recept,
domácí chleba z z kefíru
Suroviny:
kefír,
voda,
olej,
cukr,
sůl,
mouka celozrnná žitná jemná,
směs chlebová,
mouka hladká,
droždí
Komentáře (33)
díky
dopečeno,voní nááramně,doufám,že tak bude i chutnat
fotku sice mám,ale já neumím fotit ve dne,natož večer,takže jsou nic moc..spíš nic než moc
zítra snad stihnu vyfotit za světla i na řezu
jinak díky