Vepřové roládky na zelenině

Suroviny

váleček z kýty
Poličan
klobása
kyselá okurka
hořčice
křen
koření jaké máme rádi
sůl
pepř
mražená zelenina (dala jsem Francouzskou)

Postup přípravy receptu

 1. Váleček z kýty si rozřízneme na plátek, osolíme, popepříme, pomažeme hořčicí a křenem.

 2. Položíme na tenko nakrájeným poličanem, na proužky nakrájenou klobásou, na proužky nakrájenou okurkou a zabalíme do roládky.

 3. Na vymazaný pekáč dáme cibuli, položíme roládku, přikryjeme a pečeme. V polovině pečení přidáme zeleninu a pečeme odkryté.

Poznámka od kuchařky

Jako příloha jsou dobré americké brambory

Komentáře k receptu Vepřové roládky na zelenině

 • Jikotka Jikotka(autorka receptu)

  Já budu k té druhé dneska dělat bramborovou kaši:-p, jinak děkuji za pochvalu:-8:-8

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Teda Jiřko, to je krása! A pak, že jsi trdlo, no, to jsem přestřelila!:-O Já netvrdím, že se mi nikdy nepovedla roládka, ale zrovna s kýty.. musela bych asi poprosit syna, jestli by mi to někjak nerozříznul, abych to mohla naplnit a svinout. No, vypadá to úžasně, vlastně tu náplň si může dát každý, jakou má rád, že jo. Já narozdíl od spagetky rýži sice dělám, ale nemusím, to samé těstoviny, takže já bych si asi dala bramborovou kaši k tomu! Mňam!:-)):yes:

  Odpovědět

 • spagetka spagetka

  to vypadá chutně, já jen určitě změním přílohu asi na rýži nebo těstoviny. Já americké brambory zrovna nemusím, ale neříkám, že jsou špatné. ;-):yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: pečený vepřový bok vepřový váleček vepřový váleček recept vepřové válečky vepřové maso na zelenině pečený vepřový bok recept vepřový bok recepty vepřový bok recept vepřový bok na zelenině vepřový váleček recepty vepřový bok na zelenině veprova kyta valecek vepřový váleček z kýty roláda z vepřové kýty čím naplnit vepřovou roládu vepřový váleček z vepřové kýty vepřová kýta roláda čím naplnit vepřovou kýtu bok na zelenině recept vepřový váleček