Bramborové knedlíky s cibulovo-uzenou směsí

Suroviny

Množství dle počtu strávníků:
bramborový knedlík
cibule - hodně
uzené maso - plec, krkovice, rolka...
olej nebo sádlo
sůl
mletý pepř
kysané zelí nebo dušené, špenát, řepa...

Postup přípravy receptu

  1. Bramborové knedlíky pokrájíme na plátky a necháme nahrát na pařáčku.

  2. Na oleji nebo sádle dozlatova osmažíme pokrájenou cibuli, ke které přisypeme následně osmažit i na kostičky pokrájené uzené maso. Směs opepříme a dle chuti uzeného masa osolíme.

  3. Knedlíky rozložíme na talíř, posypeme cibulovo-uzenou směsí a doplníme kopečkem kysaného zelí nebo dušeným zelím, špenátem či řepou a podáváme.

Poznámka od kuchařky

Rychlé a výborné...

Komentáře k receptu Bramborové knedlíky s cibulovo-uzenou směsí

K receptu nejsou žádné komentáře.

Tématické fráze: bramborové knedlíky s cibulkou bramborový knedlík na cibulce bramborové knedlíky plněné uzenou krkovičkou bramborovy knedlik s cibulkou bramborové knedlíky s uzenou krkovičkou uzený s cibulkou na bramborový knedlík bramborový knedlík s plátky uzeného uzeny knedlik špenátem videorecept uzena krkovicka a bramborovy knedlik bramborovy knedlik s cibulkou a uzenou krkovickou bramborový knedlik s krkovickou a se zelim bramborové knedlíky bramborovy knedlik s platkem uzeneho zeli.uzeny a bramborovy knedlík uzená krkovice, bramborový knedlík, špenát uzená krkovice špenát bramborový knelík bramborový knedlík zelí a uzené bramborový knedlík na cibuli bramborové knedlíky s cibulí bramborové knedlíky plnene uzenou plecí