Postup přípravy
Zveřejněno 30. 3. 2010
Moje poznámka
Přidat poznámkuMoje poznámka
Žampionová rychlovka s kuřecíma nudličkama
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/oZ0L
Moje poznámka
Žampionová rychlovka s kuřecíma nudličkama
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/oZ0L
Nejnovější recepty
Řecké rajčatovo-cuketové placičky s fetou a bylinkami
Přidáno před 6 hodinami
Pečené chuťovky s párky a sýrem
Přidáno před 12 hodinami
Paella s kuřecím masem a mořskými plody
Přidáno před 13 hodinami
Ledová káva 3x jinak
Přidáno před 13 hodinami
Buchta s tvarohovou vrstvou a borůvkami
Přidáno před 13 hodinami
Salát caprese s těstovinami
Přidáno před 15 hodinami
Přečtěte si
Nejnovější články
Máte skvělý recept? Podělte se o něj!
Právě bylo uvařeno
Pita chleby
Lenak před 8 hodinami
Segedínský guláš
nikol123.cczz před 10 hodinami
Třešňový koláč z tvarohového těsta
Alamatej před 11 hodinami
Těstovinový salát
Sydner před 13 hodinami
Rychlá bábovka šlehačková
brtna před 16 hodinami
Kuře na paprice
niccron4 před 18 hodinami
Pivovarská pochoutka
JanaPav před 20 hodinami
Lečo
moravectomasek před 21 hodinami
Zamotané koláče
AnnyWally před 22 hodinami
Zapékané brambory s uzeninou
Hanafialova 25. 6. 2026 22:17
Tématické fráze:
rychlovka na oběd,
oběd rychlovka,
rychlovka k obědu,
žampionová,
zampionova rychlovka od babici,
duseni zampionu do omacky,
rychlovky k obědu,
žampionová rychlovka,
recepty co k večeři rychlovky,
krůtí nudličky s žampionovým přelivem,
žampiony k obědu,
krůtí nudličky se žampionovým přelivem,
kureci maso se speclema,
kuřecí maso na žampionech se špeclema,
pečene kuře se špeclema,
žampijonová rychlovka,
orestovaní cibule,
rychlovka s kuřecím,
rychlovka k obed,
dietni zampionova omacka
Suroviny:
řízky kuřecí,
žampióny,
cibule,
tuk,
mouka hladká,
smetana zakysaná,
kmín celý,
pepř,
sůl
Komentáře (18)
Jídlo znám, je to moc dobré a rychlé, jen já bych zaručeně žampióny nahradila hlívou ústřičnou, protože jí preferuju a jsem na ní mírně ulítlá.Dostáváš ode mne boda
btw... koukám, že ti jde foťák o měsíc napřed