Vepřové bochánky s tvarůžky

Vepřové maso Doba přípravy: 50 minut 10 názorů

Vepřové maso Doba přípravy: 50 minut 10 názorů

Suroviny 2 porce

2 plátky krkovičky (může být i jiné)
2 tvarůžky
asi 2 lžíce mleté červené papriky (kdo chce ostré, dá si trochu chilli)
libeček
sůl
1 vejce
hladká mouka
strouhanka
olej
sůl

Postup přípravy receptu

  1. Plátky krkovičky naklepeme a osolíme, pak tvarůžky mírně obalíme v paprice, dáme je doprostřed plátku masa, posypeme nasekaným libečkem, pěkně zabalíme, aby sýr nikde nevytékal, můžeme zajistit kovovými jehlami.

  2. Pak bochánky 2x klasicky obalíme v trojobalu (mouka, našlehané vejce, strouhanka).

  3. Smažíme nejprve na plnou teplotu, pak teplotu snížíme, přikryjeme pokličkou, aby se bochánky pěkně prosmažily na obou stranách. Ke konci smažíme ještě chvíli bez pokličky, aby byly křupavé.

Poznámka od kuchařky

Čas od času tu dobrotu dělám a zdaleka nevím, kde jsem k receptu přišla. Čili autora neznám, ale že to má výbornou chuť to znám moc dobře a máme to rádi!

Komentáře k receptu Vepřové bochánky s tvarůžky

Tématické fráze: vepřová panenka s tvarůžky vepřové s tvaružky vepřové maso s tvarůžkama vepřové maso s tvarůžky maso s tvarůžkama vepřový bochánek vepřova plec a tvaružky panenka s tvarůzkem vepřová krkovice s tvarůžky veprové maso tvarůzky vepřové maso s tvaružky ostré bochánky recept na vepřové maso s tvarůžkama krkovička s tvarůžkami recepty s tvaruzkama vepřové maso olomoucké tvarůžky recept vepřové maso a tvarůžky veprove na tvarůžky veprove masov s tvarůžky vepřová krkovice s tvarůžkami