Kuřecí nudličky s petrželkovou rýží

Drůbeží maso Doba přípravy: 50 min 4 názory

Drůbeží maso Doba přípravy: 50 min 4 názory

Suroviny 3 - 4 porce

2 kuřecí prsa
3 střední cibule
sůl
pepř
chilli
Worchestrová omáčka
sojová omáčka
2 rajčata
3 zelené papriky
rýže
petržel (usušená či čerstvá)

Postup přípravy receptu

  1. Nejprve rozřízneme kuřecí prsa na plátky, trochu rozklepeme, osolíme, opepříme a maso nakrájíme na nudličky. Dáme si jej stranou do misky, ve které máme trochu oleje - rozmícháme a posypeme chilli papričkou.

  2. Oloupeme cibuli, 2 nakrájíme na kostičky a jednu na kolečka. Kostičky zpěníme na pánvi až do zlatova. Přidáme maso, restujeme jej až nám hezky zbělá. Přidáme nakrájená rajčata, papriky, kolečka cibule, kapku worcestru a sojové omáčky. Celé smícháme - můžeme i dusit, ale já jej nepřikrývala.

  3. Rýže: Do hrnce si přidáme 0,6l vody a 250g rýže, petržel. Celé rozmícháme ve studené vodě a od doby varu vaříme 15 - 20 min. Záleží, jakou máte rýži. Dobrou chuť :)

Poznámka od kuchařky

Ano, lepší je čerstvá petržel, ale bohužel v zimě mám pouze sušenou.

Komentáře k receptu Kuřecí nudličky s petrželkovou rýží

Tématické fráze: kuřecí prsa s rýží kureci nudličky gyros nudličky s rýží kuřecí prso s rýží kuřeci nudle s rýží kuřecí nzdličky s rýží kuřecí maso na nudličky s rýží recepty nudle z rýže kureci gyros s ryzi kureci s ryzi kureci nudlicky s rizi kuřecí prsa rýže kureci prsa z ryzi recept kuřecí, rajčata, rýže kuřecí rostak s rýži kuřecí prsa s rýží a worcestrem kureci gyros z ryzi top recepty kuřecí maso omáčka s rýží kureci nudlicky pikant na rajcatech recept kureci prsa s rxzi