Ďábelská pomazánka na topinky 1.

Suroviny 4 porce

1 kg cukety
1 kg čerstvých paprik
1 kg rajčat
3 velké cibule
10 feferonek nebo 4 paličky česneku
1 kg mletého masa nebo 2 konzervy vepřového ve vlastní šťávě
1/2 balíčku Deka

Postup přípravy receptu

 1. Maso opečeme na velké pánvi, všechnu zeleninu pomeleme na masovém strojku, přidáme Deko a asi 90 minut dusíme do zhoustnutí.

 2. Nakonec směs osolíme, přikořeníme. Plníme do menších skleniček, ihned zavíčkujeme a na 10 minut obrátíme dnem vzhůru.

Komentáře k receptu Ďábelská pomazánka na topinky 1.

 • Nadja Nadja

  :-! :-( Jen škoda, že z 15 vložených rcp je 11 bez fotky :-!
  Dělávali jsme asi před 1/4 stoletím - byl to tehdy velký hit, jen místo mletého masa se umlel lunchmeat. A bylo to moc dobré.

  Odpovědět

 • srettka srettka

  se máme zřejmě na co těšit, na těch svejch? stránkách má receptů:-O..ještě že tu není denní limit na vkládání nových rcp, bo by si za chvíli asi druzí neškrtli:-))

  Odpovědět

 • jehlanka73 jehlanka73

  Lopusek se rooooozzzzvařil....:-))

  Odpovědět

 • Klariska Klariska

  Už dost! :-//:no:

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Jééé, to jsem kdysi dělala každý rok. Je to moc dobré.;-):yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: pomazánka na topinky z mletého masa pomazánka na topinky z rajčat pomazanka na topinky ďábelská pomazánka na topinky ďábelská směs na topinky ďábelská pomazánka pomazánka z mletého masa na topinky rajčatová pomazánka na topinky ďábelská směs na topinky recept pomazánka z mletého masa pomazánka z paprik na topinky směs na topinky z cukety směs na topinky z mletého masa pomazánky na topinky z mleteho masa topinky pomazánka na topinky z cukety toustova pomazánka na topinky ďábelské topinky z rajčat a papriky pomazánka z cukety topinková pomazánka z mletého masa