Bramborový chleba podle Tejajky

Suroviny

300 ml vody
2 lžíce oleje (já dala slunečnicový)
1 celé vejce
150 g vařených šťouchaných brambor
630 g pšeničné hladké mouky
1 lžička soli
20 g čerstvého droždí
celý kmín
drcený kmín

Postup přípravy receptu

  1. Do pekárny vložíme suroviny v pořadí tekuté, sypké. Dáme pozor, aby se sůl nedostala na droždí. Jelikož milujeme kmín ve velkém, přidala jsem hned k mouce asi 50 g drceného kmínu.

  2. Po zaznění signalu jsem vhodila ještě celý kmín.

  3. V pekárně ETA jsem pekla na programu Sprint (někde je to Rychlý program myslím).

  4. Jelikož musím držet jaterní dietu a nesmím moc celozrnné mouky a semínka, sháněla jsem nějaký recept na bílý chutný chléb. Tejajka mi dala tenhle recept, je z něj vynikající chleba - křupavá kůrka a střídka pružná.

Komentáře k receptu Bramborový chleba podle Tejajky

Předchozí 1 2

Tématické fráze: bramborový chléb z domácí pekárny bramborový chleba z domácí pekárny domácí bramborovy chleba do pekárny bramborový chléb z pekárny bramborovy chleb v pekarne bramborový chléba bramborový chleba z pekarny bramborový chléb bramborovy chleba v domaci pekarne bramborový chléb v domací pekárne bramborový chleba domácí pekárna recept na chléb v domácí pekárně s bramborou domaci bramborovy chleba bramborový chleba s domácí pekárny bramborový chléb domácí pekárna bramborový chleba recepty domácí pekárna domácí pekárna bramborový chleba bramborovy chleba v pekarne bramborový chleb pekarna recept na bramborový chleba v domácí pekárně