Dušená zelenina s novými brambory

Suroviny

1 cibule
1 červená paprika
1 menší cuketa
konzervovaná rajčata
čerstvá rajčata
nové brambory
jarní cibulka
sůl
pepř
čerstvá bazalka

Postup přípravy receptu

  1. Na oleji osmahneme dozlatova cibuli nakrájenou na půl měsíčky. Červenou papriku a cuketu nakrájíme na tenké nudličky a přidáme na pánev. Osolíme, opepříme (nejlépe čerstvě namletým pepřem), chvíli restujeme.

  2. Jako poslední přidáváme pokrájená čerstvá a konzervovaná rajčata. Prohřejeme a úplně nakonec přidáme natrhanou čerstvou bazalku.

  3. Nové brambory pouze očistíme a uvaříme v osolené vodě. Po uvaření slijeme vodu a brambory smícháme s nakrájenou zelenou cibulkou.

Komentáře k receptu Dušená zelenina s novými brambory

Tématické fráze: dušená zelenina s bramborem losos s novýma bramborama dušená zelenina s bramborama - recept dušena zelenina k masu dušená zelenina k masu recept dušená zelenina zelenina s bramborem dušená zelenina s brambory jak nejlépe dusit zeleninu dušená zelenina a brambory dušena zelenina recept jarní zelenina dušená dušená jarní zelenina recept na dušenou čerstvou zeleninu dusena zenina s brambrem brambor, maso a dušená zelenina dusšená zelenina, brambor dusena cerstva zelenina zelenina s brambory dušená zelenina s bramorem