Vepřové závitky na žampionech s tymiánem

Suroviny

vepřová kýta
slanina
plátkový sýr
kousek pórku
žampiony
tymián
sůl
sojová omáčka
1 malá cibule
Olivový olej

Postup přípravy receptu

  1. Z masa uděláme plátky, které nasolíme a posypeme tymiánem. Na každý plátek položíme slaninu, sýr a kolečka pórku. Zabalíme a zavážeme nití. Dáme uležet aspoň na 1 hodinu do lednice.

  2. Na pánvi rozehřejeme olivový olej a osmahneme cibulku. Přidáme závitky a osmažíme ze všech stran. Pak přidáme žampiony a tymián a podlijeme vodou.

  3. Zalijeme sojovou omáčkou dle chuti. Necháme dusit dokud není maso měkké. Pak jemně zaprášíme moukou a promícháme a ještě mírně provaříme. Podáváme s bramborami, rýží, hranolkami.

Komentáře k receptu Vepřové závitky na žampionech s tymiánem

Tématické fráze: vepřové závitky vepřové závitky s rýží vepřové maso s tymiánem veprové závitky se sýrem pečené vepřová kýta na žampionech vepřový závitek se žampiony závitek že zampino vepřové zavitky recepty vepřový závitek na žampionech vepřové maso na tymiánu vepřový závitek źampionové závitky vepřové plátky na žampionech vepřová kýta se žampiony závitek se žampiony vepřový závitek k žampiony vepřové maso na tymiáně veprova kyta s timianem kýty na žampionech závitky z vepřové kýty