Bramborový guláš s trampskou uzeninou, zeleninou a houbami

Suroviny

6 větších brambor
1 cibule
sypká červená uzená paprika
majoránka
česnek
drcený kmín
1 PL rajského protlaku
sádlo
voda
200 g uzeniny "trampského cigára"
hladká mouka na zahuštění
sůl, pepř
namočené sušené houby
hrst zmražené mix zeleniny

Postup přípravy receptu

  1. Brambory oloupeme, pokrájíme na větší kostky. Pokrájenou cibulku orestujeme na sádle, přidáme orestovat pokrájenou uzeninu a brambory.

  2. Vše zasypeme uzenou červenou paprikou se lžící rajského protlaku. Promícháme. Přidáme drcený kmín, utřený česnek, čerstvou, rozemnutou majoránku, pepř, sůl a podlijeme vodou.

  3. Dusíme, dokud nejsou brambory měkké. Ke konci dušení přidáme hrst mix zeleniny a okapané (namočené) sušené houby. Dusíme dál.

  4. V hrnku rozkvrdláme hladkou mouku, vlijeme do nádoby s bramborami, houbami a zeleninou a ještě cca 10 minut povaříme.
    Podáváme s pečivem.

Komentáře k receptu Bramborový guláš s trampskou uzeninou, zeleninou a houbami

Tématické fráze: bramborový guláš recept na bramborový guláš houbový guláš s bramborem bramborový guláš s houbami gulas z cigary houbový guláš s uzeninou houbový guláš s uzeninou houbový guláš gulas se zeleninou klobasa pikantni buřgulaš zelenino spekackovy guláš tramsky buřguláš houbový guláš s uzeninou- recept bramborovy guláš recept bramborový guláš#utm_content=lista houbový guláš se brambory se zeleninou zeleninovy gulas brambory se zeleninou a s uzeninou houbový guláš zahusteny bramborem zeleninovy gulas s houby houbový guláš s uzeninou a brambory