Dvoupatrový řízek na cuketovém plátku

Suroviny

kuřecí řízek
sušená šunka nebo slanina
pikantní Hermelín
plátkový uzený sýr
rajče
cibule
bazalka
česnek
cuketa
grilovací koření
sůl

Postup přípravy receptu

  1. Kuřecí řízek dvakrát podélně rozřízneme, ale nedokrojíme až do konce, aby držel pohromadě (viz. obrázek), osolíme, okořeníme. Spodní plátek poklademe rajčaty, bazalkou a Hermelínem, překlopíme dalším plátkem masa. Na další plátek položíme šunku, cibuli, bazalku, uzený sýr a zakryjeme horním dílem. Zavineme do šunky a zpevníme provázkem.

  2. Opečeme zprudka na pánvi spolu se silnějším plátkem větší osolené cukety. Cuketu poté potřeme česnekem, dáme na dno zapékací misky, na ni položíme řízek již zbavený provázku a vložíme do rozpálené trouby dopéct. Maso je krásně šťavnaté a šťávička plná chutí.

Poznámka od kuchařky

Maso můžete poklást dle chuti jakýmikoliv ingrediencemi.

Moje recepty najdete na http://inkitchenopen.blogspot.cz/

Komentáře k receptu Dvoupatrový řízek na cuketovém plátku

Předchozí 1 2 3

Tématické fráze: řízky z cukety cuketa jako řízek cuketové řízky cuketa na řízek řízek řízky-z-cukety řizek s cukety recepty z cukety na řízek cuketové řízky z trouby cuketové řízky recepty recepty na řízky z cukety recept řízky z cukety cuketa na řízek recept cuketa řízek andreé řízky řízek z cukety přírodní řízek z cukety řízek v cuketě vepřové maso v cuketovem bramboráku dvoupatrový dort s fotkou