Kuřecí čína se zeleninou

Drůbeží maso Doba přípravy: 1-1,30 hodiny 0 názorů

Drůbeží maso Doba přípravy: 1-1,30 hodiny 0 názorů

Suroviny 4 porce

1 kuřecí prso
1 cibule
mražená zelenina
kukuřice v nálevu
kousek pórku
olej
kari (od oka - každý dle své chuti)
2-3 lžíce sojové omáčky
2-3 lžíce worcestrové omáčky

Postup přípravy receptu

  1. Prso očistíme a nakrájíme na kousky, smícháme se sojovkou a worcesterem a s kari kořením. Osolíme, opepříme, vše důkladně promícháme a dáme chladit cca 30 min. Mezitím cibuli nakrájíme na proužky (půlkolečka) a pórek na proužky.
    Nejdřív na oleji osmahneme do zlatova cibuli, pak přidáme mraženou zeleninu, necháme osmahnout, dokud není pěkně měkká, poté přidáme kuřecí kousky a necháme opéct. Mezitím dáme uvařit rýži podle návodu.
    Po uvaření rýži vložíme do pánve, přidáme ještě trochu kari a orestujeme spolu s masem a zeleninou. Nakonec po orestování přidáme pórek a necháme, dokud nezměkne, promícháme a můžeme podávat.

Komentáře k receptu Kuřecí čína se zeleninou

K receptu nejsou žádné komentáře.

Tématické fráze: kuřecí čína se zeleninou kuřecí čína s mraženou zeleninou recept na kuřecí čína se zeleninou mražená zelenina čínská recept čina s kuřecího masa a zeleninou čína se zeleninou recept na kuřecí činu se zeleninou mražená zelenina na čínu čína z mražené zeleniny recepty na kuřecí čínu se zeleninou čína s mraženou zeleninou zelenina na cinu kuřecí čína z mražené zeleniny kuřecí čína cina s kurecim masem a zeleninou kuřecí maso s mraženou zeleninou mražená směs na čínu čina z.kuřeciho.masa a mražené kuřecí čína s mrazenou se zeleninou čína z mraženou zeleninou