Drožďová pomazánka s vločkami

Suroviny

2 kostky droždí
3 lžíce ovesných vloček
80 g slaniny
1 cibule
100 ml mléka
4 vejce
2 stroužky utřeného česneku
sůl
pepř
pažitka

Postup přípravy receptu

  1. Nejprve namočíme vločky do mléka na cca 15 minut. Slaninu a cibuli nakrájíme na drobno. Slaninu vyškvaříme, přidáme cibuli a po zpěnění droždí.

  2. Když se droždí rozteče a rozvoní, přidáme vločky s mlékem. Dusíme a mícháme asi 5 minut. Pokud směs moc zhoustne, přilijeme trochu mléka.

  3. Nakonec vlijeme vejce a necháme srazit. Dochutíme česnekem, solí a pepřem. Posypeme pažitkou a podáváme s chlebem. Je dobrá teplá i studená.

Komentáře k receptu Drožďová pomazánka s vločkami

Tématické fráze: drožďová pomazánka drožďová pomazánka s ovesných vloček vločková pomazánka drožđová pomazanka s ovesnymi vločkami drožďová pomazánka s ovesnými vločkami pohankovo kvasnicová pomazánka drožďová pomazánka z ovesných vloček droždova pomazánka recepty drožďová pomazánka s ovesnými s ovesnými vločkami drozdova pomazánka recept drožďová pomazánka s ovesnými drozdove pomazanky kvasnicová pomazánka s s ovesnými vločkami pomazanka drozdova s ovesnými vločkami droždova pomazanka z s ovesnými vločkami vločkovodroždove recepty pomazánka drožďová s ovesných vloček zpeneni moči pohankovo -drožďová pomazánka s česnekem vločková pomazánky