Buchty dva krát dvojitá náplň

Suroviny

800 g polohrubé mouky
100 g cukru
1 vanilkový cukr
30 g kvasnic
150 g másla (hery)
250 ml mléka
1 vejce
sůl
olej na vymazání plechu
1. náplň:
250 g tvarohu
1 pl vanilkového pudingu
3 pl moučkového cukru
(oloupané a na kostičky nakrájené) jablko
2. náplň:
povidla
mletá skořice
(oloupané a na kostičky nakrájené) jablko

Postup přípravy receptu

  1. Do misky si dáme suroviny na těsto, máslo rozpustíme a necháme vychladnout, mléko vlažné. Vše vypracujeme v hladké těsto a necháme hodinu na teplém místě kynout.

  2. Na 1. náplň si smícháme tvaroh, puding a cukr.

  3. Těsto si dáme na pomoučněný vál, propracujeme rukama, rozdělíme na dvě stejné části. Z každé části vyválíme váleček, který rozdělíme na stejné kousky, ty prsty roztáhneme a naplníme polovinu první náplní a druhou polovinu druhou náplní, na každou náplň dáme kousek jablíčka, povidlovou náplň lehce posypeme skořicí.

  4. Jednotlivé kousky zavřeme, jako koláčky a skládáme na vymazaný plech s vyšším okrajem. necháme ještě asi 20-30 minut kynout.

  5. Pečeme ve vyhřáté troubě na 175°C asi 30 minut.

Komentáře k receptu Buchty dva krát dvojitá náplň

Tématické fráze: buchta z fazolí koláče s dvojitou náplní nápln do buchet náplně do buchet tvaroh oba náplň do buchet dvojitá tvarohova buchta www buchty sk dva krat dvakrat dva dvojity dvojitá buchta s s tvarohem kolacky s dvojitou naplní koláče s dvojitou nápní dvojitá buchta s tvarohem koláče s dvojtou náplní dvojitá buchta koláč s tvarohem tvaroh oba náplň do koláčů naplne do buchty buchty 2 naplne buchta napln dva krát dva