Bezlepkový tvarohovo - ovocný koláč

Suroviny Pekáček 20/20 cm

Těsto:
50 g polohrubé kukuřičné mouky
80 g rýžové hladké mouky
50 g jáhlové mouky
20 g kaštanové mouky
1/4 lžičky guarové gumy
2 lžičky prášku do pečiva
2 lžíce lněného semínka
4 lžíce vody
1 vejce
80 g třtinového cukru
60 ml oleje
125 ml mléka
Tvarohová náplň:
250 g tvarohu
100 g zakysané smetany
25 ml mléka
1 vejce
1 vanilkový cukr
40 ml javorového sirupu
ovoce podle chuti

Postup přípravy receptu

  1. Lněné semínko rozmixujeme, zalijeme vroucí vodou a necháme 1/2 hodiny odpočinout, občas promícháme. V míse smícháme mouky, guar a prášek do pečiva. Přidáme namočené lněné semínko, vejce, cukr, olej, mléko a vymícháme těsto.

  2. Všechny suroviny na náplň vymícháme do hladkého krému a opatrně do něj vmícháme ovoce. Já jsem použila jahody, meruňky a borůvky.

  3. Do vymazaného a vysypaného pekáčku vlijeme těsto a na něj opatrně rozetřeme tvarohovou náplň. Pečeme na 170°C přibližně 45 - 50 min.

Komentáře k receptu Bezlepkový tvarohovo - ovocný koláč

Tématické fráze: bezlepkovy kolac s tvarohem bezlepkovy ovocny kolac bezlepkový koláč s ovocem bezlepkový koláč s tvarohem a ovocem bezlepkovy tvarohovy kolac s ovocem bezlepkové koláče bezlepkovy ovocné koláč recept tvarohový koláč s ovocem bezlepkový ovocný koláč z rýžové mouky bezlepkové ovocné koláče ovocný koláč z rýžové mouky pezlepkový tvarohový koláč bezlepkový koláč bezlepkvy koláč s ovocem jáhlový koláč s tvarohem a ovocem bezlepkový ovocný koláč s tvarohem bezlepkový tvarohový s s ovocem beztlepkový koláč s s ovocem bezlepkové tvarohové koláčky recept bezlepkový koláč z tvarohem