Treska s česnekovým zábalem

spagetka Kuchařka: spagetka

1 porce Ryby 11 názorů

Suroviny

1 filátko tresky
2 stroužky česneku
sůl
pepř
koriandr
vejce
mouka
strouhanka na trojobal
Recept si zatím oblíbilo 5 kuchařů

Postup přípravy receptu

 1. Tresku potřeme prolisovaným česnekem, posypeme kořením a necháme odležet.

 2. Pak obalíme v klasickém trojobalu a usmažíme.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 5 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Treska s česnekovým zábalem

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  maris: nemají čerstvý, ptala jsem se, protože už včera jsem psala ten komentář..co to vlastně je, ten koriandr.;-) Tak jsem si to napsala na lísteček a jako každé ráno jsem navštívila ten náš bídný Albert:-((. Už nedávno jsem psala stížnost meilem, nedávno mi přišla odpověď. U nás totiž nemají ani sterilizovaný kopr, zrušili sojové rohlíky, které jsem nejvíc kupovala, koření bída a to, co kupují převážně starší lidé-(EURO) je úplně dole a ještě jen pár kusů, k tomu by si museli snad kleknout:-//, aby dosáhli. Tak Hypernovu nemám daleko, vlastně se tam projdu skoro denně odpoledne, jak jdeme od babiny z Domova důchodců, ale jak říkám, ne na všechno si vždycky vzpomenu. Takže když je tady nějaké fakt super jídlo, které mne zaujme, kolikrát to stroskotá právě na nějaké docela důležité ingredienci a mne by šlak trefil:-((. Jo a Praha mi konkrétně na kopr odpověděla, že opravdu není, že se neurodil, tak dejte vědět vy z Prahy a blízkého okolí, jak je to s koprem (sterilizovaným) u vás. Protože u nás ve všech malých obchůdcích je;-)

  Odpovědět

 • maris maris

  chocolate: tak to jsem trošku vedle, :-8:-)), ale vím, že sušený tam mají taky;-)
  špagi, já jinak kupuji bylinky taky jen na trhu, ale teď jsem se tam nedostala, tak jsem koriandr koupila v Albertu, ale jinak s nimi z obchodu mám taky špatné zkušenosti.

  Odpovědět

 • spagetka spagetka(autorka receptu)

  Jj, Maris mě předběhla, v Albertu byste měli mít zelené bylinky v kořenáčkách. Maris - mně z těchle přesazených se ujala jen bazalka, ostatní ne :-/, takže jsem to pak nakoupila na trhu.
  Jinak sušený koriandr teda tu taky v Albertu mají, ale prý je málokdy... já ho mám taky z trhu

  Odpovědět

 • chocolate chocolate

  maris:Maris;-), my jsme teď probíraly koriandr sušený.

  Odpovědět

 • maris maris

  Jana Remkova: Jani, pdívej se v Albertu na čerstvé bylinky - v pátek jsem ho tam koupila. Sice si nedělám moc iluze že mi poroste, ale za pokus to stojí;-):-)

  Odpovědět

 • chocolate chocolate

  U nás ho má Albert od Kotányi.
  Spagi díky za typ, už hodinu bloumám, co uvařím a tady mám všechno při ruce v kredenci:-p.Tož jdu na to.

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  rebeka: díky za odkaz. Koukala jsem dnes v Albertu a dokonce se i ptala..co myslíš?;-) Nemají ho. Ale Hypernova prý určitě ano. Je to asi tak, že když jsem v Hypernově, nevzpomenu si zrovna na to, co není v Albertu, na název toho, co se tady zeptám. Včera jsme tam byli a já jsem si se zájmem prohlížela všechny možné olivové oleje a octy. Nenašla jsem ale třeba vůbec citronový pepř o kterém zde byla u jednoho jídla zmínka;-)

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  spagetka:No, znám ho jen proto, že se zde o něm mluví. Mluví se i o čerstvém a nikdy jsem ho nikde neviděla, opravdu ne.

  Odpovědět

 • rebeka rebeka

 • spagetka spagetka(autorka receptu)

  Jani a ted si ze mě děláš srandu, že jo - ty nevíš co je koriandr? Nech tý srandy, kočko

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Jééé, já jsem myslela, že je to nějaký rohlík! Spagi, debilní otázka, ale už jsem se s tím kolikrát setkala a nevím, kde vzít. Koriandr, je koření? bylinka? nebo obojí? Používá se to tu často a já to nikde nevidím:-/

  Odpovědět

Tématické fráze: pražma modrá treska v trojobalu treska tmavá wikipedie treska albert modrá treska jak usmažit tresku ryba pražma modrá jak usmažit čerstvou tresku treska recepty treska modrá recept treska modra pražma modrá recept recept treska albert treska tmavá v trojobalu aljašská treska v trojobalu recept na prazmu modrou treska bazalka recepty recepty pražma modrá treska v trojobale recept modrá treska

Zapomněl/a jsem heslo