Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Treska s česnekovým zábalem

Pro možnost hodnocení
se prosím přihlašte

31. 8. 2009 19:23

Suroviny pro 1

1

Nutriční hodnoty

Energie1 050 kJ / 251 kcal
Bílkoviny54,84 g
Tuky1,56 g
Vláknina0,42 g
Cholesterol 180 mg
Sodík 201 mg
Sůl0,48 g
Sacharidy4,20 g

Zobrazit více hodnot

Hodnoty jsou přibližné Více o hodnotách

Postup přípravy

Moje poznámka

Přidat poznámku

Nahlásit chybu v receptu

Alternativy k tomuto receptu Zobrazit více

Načíst další

Komentáře

JanaDorazinova

24. 7. 2011 11:23

maris: nemají čerstvý, ptala jsem se, protože už včera jsem psala ten komentář..co to vlastně je, ten koriandr.;-) Tak jsem si to napsala na lísteček a jako každé ráno jsem navštívila ten náš bídný Albert:-((. Už nedávno jsem psala stížnost meilem, nedávno mi přišla odpověď. U nás totiž nemají ani sterilizovaný kopr, zrušili sojové rohlíky, které jsem nejvíc kupovala, koření bída a to, co kupují převážně starší lidé-(EURO) je úplně dole a ještě jen pár kusů, k tomu by si museli snad kleknout:-//, aby dosáhli. Tak Hypernovu nemám daleko, vlastně se tam projdu skoro denně odpoledne, jak jdeme od babiny z Domova důchodců, ale jak říkám, ne na všechno si vždycky vzpomenu. Takže když je tady nějaké fakt super jídlo, které mne zaujme, kolikrát to stroskotá právě na nějaké docela důležité ingredienci a mne by šlak trefil:-((. Jo a Praha mi konkrétně na kopr odpověděla, že opravdu není, že se neurodil, tak dejte vědět vy z Prahy a blízkého okolí, jak je to s koprem (sterilizovaným) u vás. Protože u nás ve všech malých obchůdcích je;-)

maris

24. 7. 2011 09:28

chocolate: tak to jsem trošku vedle, :-8:-)), ale vím, že sušený tam mají taky;-)
špagi, já jinak kupuji bylinky taky jen na trhu, ale teď jsem se tam nedostala, tak jsem koriandr koupila v Albertu, ale jinak s nimi z obchodu mám taky špatné zkušenosti.

spagetka

24. 7. 2011 09:14

Jj, Maris mě předběhla, v Albertu byste měli mít zelené bylinky v kořenáčkách. Maris - mně z těchle přesazených se ujala jen bazalka, ostatní ne :-/, takže jsem to pak nakoupila na trhu.
Jinak sušený koriandr teda tu taky v Albertu mají, ale prý je málokdy... já ho mám taky z trhu

chocolate

24. 7. 2011 09:12

maris:Maris;-), my jsme teď probíraly koriandr sušený.

maris

24. 7. 2011 09:11

Jana Remkova: Jani, pdívej se v Albertu na čerstvé bylinky - v pátek jsem ho tam koupila. Sice si nedělám moc iluze že mi poroste, ale za pokus to stojí;-):-)

chocolate

24. 7. 2011 09:06

U nás ho má Albert od Kotányi.
Spagi díky za typ, už hodinu bloumám, co uvařím a tady mám všechno při ruce v kredenci:-p.Tož jdu na to.

JanaDorazinova

24. 7. 2011 08:58

rebeka: díky za odkaz. Koukala jsem dnes v Albertu a dokonce se i ptala..co myslíš?;-) Nemají ho. Ale Hypernova prý určitě ano. Je to asi tak, že když jsem v Hypernově, nevzpomenu si zrovna na to, co není v Albertu, na název toho, co se tady zeptám. Včera jsme tam byli a já jsem si se zájmem prohlížela všechny možné olivové oleje a octy. Nenašla jsem ale třeba vůbec citronový pepř o kterém zde byla u jednoho jídla zmínka;-)

JanaDorazinova

24. 7. 2011 08:54

spagetka:No, znám ho jen proto, že se zde o něm mluví. Mluví se i o čerstvém a nikdy jsem ho nikde neviděla, opravdu ne.

rebeka

23. 7. 2011 21:50

spagetka

23. 7. 2011 21:49

Jani a ted si ze mě děláš srandu, že jo - ty nevíš co je koriandr? Nech tý srandy, kočko

JanaDorazinova

23. 7. 2011 21:28

Jééé, já jsem myslela, že je to nějaký rohlík! Spagi, debilní otázka, ale už jsem se s tím kolikrát setkala a nevím, kde vzít. Koriandr, je koření? bylinka? nebo obojí? Používá se to tu často a já to nikde nevidím:-/

Přidat komentář

Přidat komentář

Moje poznámka

Každé ráno pro Vás vyberu osvědčené recepty a pošlu Vám je e-mailem. Vaše Marie

Přidejte se k více jak  100 000 odběratelům

Právě bylo uvařeno:

Další recepty

Tématické fráze: pražma modrá treska v trojobalu treska tmavá wikipedie treska albert modrá treska jak usmažit tresku ryba pražma modrá jak usmažit čerstvou tresku treska recepty treska modrá recept treska modra pražma modrá recept recept treska albert treska tmavá v trojobalu aljašská treska v trojobalu recept na prazmu modrou treska bazalka recepty recepty pražma modrá treska v trojobale recept modrá treska

Suroviny: treska, česnek, sůl, pepř, koriandr, vejce, mouka, strouhanka

TopRecepty.cz

Treska s česnekovým zábalem

Aktuální verzi receptu a video receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/vo0M