Mozaiková tlačenka

Suroviny

5 vajec uvařených natvrdo
1 jarní cibulka
250 g šunkového kolena
200 g lehké jogurtové majonézy
1 sterilovaná zelenina na bramborový salát
pepř
sůl
špetička kurkumy
150 ml nálevu ze zeleniny
150 ml horké vody
1 sáček vaječné želatiny

Postup přípravy receptu

  1. Nálev ze zeleniny slijeme a dáme stranou. Jarní cibulku, uzeninu a uvařená vejce nakrájíme na malé kostičky. Přidáme přecezenou sterilovanou zeleninu, majonézu a zamícháme.

  2. V konvici uvaříme 150 ml vody, vodu smícháme s vaječnou želatinou a za pomalého míchání rozpustíme. Do želatiny přilijeme ještě 150 ml nálevu z okapané zeleniny.

  3. Přidáme sůl, pepř, špetičku kurkumy a promícháme s ostatními surovinami. Směs vložíme do formy- srnčího hřbetu. Necháme v chladu cca 3-4 hodiny. Vyklopíme a podáváme.

Komentáře k receptu Mozaiková tlačenka

Tématické fráze: vaječná tlačenka s jogurtem zeleninová tlačenka zeleninová tlačenka recept obrázky vaječní tlačenka top recepty vaječna tlačenka rohlikova tlacenka klasická tlačenka recept vaječní tlačenka vajíčková tlačenka s masem s obrázky tlačenka super tlačenka recept klasická vaječná tlačenka jogurtová tlačenka vajíčková tlačenka s jogurtem zeleninová tlačenka s želatinou zeleninová vaječná tlačenka vajecna tlacenka bez zeleniny tlačenka recept mozaiková rýže jidlo rohlikova tlačenka