Chia pudink z granátového jablka

Dietní recepty Ostatní Doba přípravy: 10 min 2 názory

Dietní recepty Ostatní Doba přípravy: 10 min 2 názory

Suroviny 1 porce

šťáva z jednoho granátového jablka (já odšťavnila půl hrnku)
3 lžíce chia semínek (seženete ve zdravé výživě)
1 banán
trocha drcených kakaových bobů (nebo nasekané hořké čokolády)
máta na ozdobu

Postup přípravy receptu

  1. Odšťavníme granátové jablko a do šťávy zamícháme chia semínka. Promícháváme a čekáme, až semínka nabobtnají. Může to vzít 15-30 minut. Zde upozorňuji, že některé odšťavňovače můžou mít problém se semínky nebo vám nedají tolik šťávy. Můžete dužinu buď rozmixovat a pracovat i se semínky, nebo zkusit vše odšťavnit ještě jednou.

  2. Až máme pudink hotový, naservírujeme ho do misek, skleniček apod. Rozmixujeme banán a poléváme jím chia pudink. Pak ozdobíme kakaovými boby, mátou a můžeme podívat! :-)

Poznámka od kuchařky

ORIGINÁLNÍ RECEPT ZDE: http://rawmania.cz/recepty/item/280-cerveny-pudink...

A VÍCE O RAW (SYROVÉ STRAVĚ) NA NAŠICH STRÁNKÁCH! :-)

Komentáře k receptu Chia pudink z granátového jablka

Tématické fráze: granátové jablko recepty chia recept jak odstavnit jablka recept na granátové jablko jak odšťavnit granátové jablko chia pudink s granatovym jablkem chia puding recept štáva z z granátového jablka recept granatové jablko recept jak odstavnit jablkas chia drink odštavnovače na granátové jablko chia pudink recept drcené granátové jablko jakk pracovat s granatovim jablko dezert s granatovym jablkem chia puding. s jablkem rozmixovat granátové jablko puding z chia semínek s granátovým jablkem jak pracovat granátové jablko