Suroviny
Nutriční hodnoty
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 7 906 kJ / 1 890 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 57,04 g |
| Tuky | 9,49 g |
| Vláknina | 20,72 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 14 mg |
| Sůl | 0,00 g |
| Sacharidy | 371,56 g |
Postup přípravy
Zveřejněno 10. 8. 2017
Moje poznámka
Přidat poznámkuMoje poznámka
Pšenično-žitný chléb s omládkem
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/Pw96
Moje poznámka
Pšenično-žitný chléb s omládkem
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/Pw96
Nejnovější recepty
Šunková pěna z mozzarelly
Přidáno před 1 hodinou
Cuketová buchta s kakaem
Přidáno před 1 hodinou
Holandské kuřecí paličky
Přidáno před 3 hodinami
Ferrero dezert do skleničky
Přidáno před 3 hodinami
Zapečené filé s cuketou a bramborem
Přidáno před 5 hodinami
Odpalované knedlíky s jahodami
Přidáno před 21 hodinami
Přečtěte si
Máte skvělý recept? Podělte se o něj!
Právě bylo uvařeno
Kuře na paprice
niccron4 před 8 minutami
Pivovarská pochoutka
JanaPav před 2 hodinami
Lečo
moravectomasek před 3 hodinami
Zamotané koláče
AnnyWally před 3 hodinami
Zapékané brambory s uzeninou
Hanafialova před 12 hodinami
Smažená cuketa se šunkou a sýrem
Sahula před 16 hodinami
Bábovka
lightblueyeshadowww před 17 hodinami
Muffiny s borůvkami
lightblueyeshadowww před 18 hodinami
Perník na plech
lightblueyeshadowww před 18 hodinami
Skořicové sušenky - šneky
lightblueyeshadowww před 18 hodinami
Tématické fráze:
domaci chleb z omladkem,
domácí chléb s omládkem,
pšenično žitný chléb recept,
recept na psenicno žitný chléb,
domácí chléb s s omládkem,
recepty na psenicno zitny chleba,
omladek do chleba,
nejlepsi recept na chleba s omladkem,
psenicno zitny chleba padesat na padesat
Suroviny:
voda,
sladěnka,
mouka žitná chlebová,
mouka chlebová pšeničná,
droždí čerstvé,
pivo světlé,
mouka chlebová pšeničná,
otruby,
kmín drcený,
sůl
Komentáře (11)
Cathleen, ty máš hlavnú zásluhu na tom, že som si vypestovala lásku k pečeniu chleba. Cez tvoje "povídání" a tvoje skvelé recepty.
Pridávam foto, aj po nakrojení, ešte je teplý, zle sa krájal...ale nedalo sa vydržať...skvelá chuť! Nemám ošatku, kysol len v oválnej mise, tak preto ten povrch. Po upečení som potrela ešte vodou a počúvala to tiché praskanie....nádhera.
Vďaka za skvelý recept!