Lososový steak s černým rybízem

Ryby Doba přípravy: 30 minut 2 názory

Ryby Doba přípravy: 30 minut 2 názory

Suroviny

steaky z lososa
černý rybíz
sůl
libeček
zelená petrželka
čerstvá paprika
směs grilovacího koření s olejem
alobal

Postup přípravy receptu

 1. Alobal potřeme grilovací směsí, poklademe petrželkou a libečkem, na "zelené" položíme steak potřený z obou stran grilovací směsí, na steak dáme kuličky černého rybízu, přikryjeme opět zeleným, které potřeme gril.směsí a alobal uzavřeme.

 2. Roštujeme z každé strany cca 10 minut. Průběžně máme na roštu na plátky nakrájenou a grilovací směsí potřenou papriku.

Poznámka od kuchařky

Když jsem dnes seděl u keříku černého rybízu a obíral, omámený 32 stupni horka, napadlo mě nahradit citron, který v některých úpravách k rybě patří, černým rybízem. Je nakyslý a má svou specifickou chuť.

Komentáře k receptu Lososový steak s černým rybízem

 • janaka janaka

  Teda tu chuť si nedovedu představit:-8,černý rybíz zrovna nemusím:-S:-)),ale fotečky jsou nádherné. že bych si to snad i dala:-D:yes:

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Jendo, já nemám, co bych dodala, aby to neznělo blbě. :yes::yes: Jsi velký umělec s jídlem;-)

  Odpovědět

Tématické fráze: úprava lososa úpravy lososa uprava žraloka steaky z ryb losos úprava uprava žraločího masa vaření-úprava lososa úprava steaků úprava losos steak příprava upravaryb vaření úprava lososa carpaccio a priprava masa přípravy žraločích steaků úprava masa steak žralok na grilu steik z tuňák pečení černý rybíz fotečky stek z lososa peceny v troube uprava losos steik