Zapečené pečivo

Zeleninová jídla Doba přípravy: 30 - 40 min 3 názory

Zeleninová jídla Doba přípravy: 30 - 40 min 3 názory

Suroviny 4 a více

2 cibule
1 jarní cibulka
1 bílá paprika
1 červená paprika
2-3 sušené rajčata
1/2 pórku
350 g žampionu
100 g šunkového salámu
1 lžíce hořčice
3 lžíce kečupu
1/2 masoxu
sojová omáčka
sůl
pepř
den starý chleba (nebo housky, rohlíky)
nastrouhaný sýr

Postup přípravy receptu

  1. Takže vše - cibuli,jarní cibulku,pórek,papriky,sušené rajčata,salám nakrájíme a hodíme do woku, žampiony oloupeme a nakrájíme pokapeme trochou oleje, aby se to tak nějak orestovalo. V průběhu restování přidáme 1/2 masoxu, sojové omáčky.

  2. Pak zmírníme plamen přidáme hořčici/buď plnotučnou a nebo kremžskou - doporučuji plnotučnou/ a kečup, osolíme a opepříme.

  3. Vezmeme chléb či jakékoliv pečivo /dle stupně tvrdosti - když je tvrdší, tak potřeme trochou másla/ pokrejeme to hotovou směsí a posypeme strouhaným sýrem. Dáme na plech a při 180°C zapékáme přibližně 10-15minut, dokud se sýr neroztaví.

Komentáře k receptu Zapečené pečivo

Tématické fráze: zapékané pečivo sojové pečivo co s tvrdým pecivem tvrdší pečivo pečivo zapečené v troubě zapečené pečivo v troubě zapečené housky v troubě zapečné rohlíky top recepty pečivo zapékáme pečivo zapečené pečivo se šunkou pecivo zapevrne pecivo zapečenné pečivo zapekane pecivo recepty zapečený chleba se sýrem, salamem, kecupem zapečené pevivo maso zapečené v pečivu zapecene bile pečivo zapeceny stary chleba top recepty