Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Celozrnná buchta do srnčího hřbetu

Hodnocení receptu je 4,2 (3×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Zdenka +++ Zdenka +++

Snadný

Doba přípravy 60 min Doba přípravy: 60 min

60 min (60 min příprava)

Suroviny pro 10

10

Nahlásit chybu v receptu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie3 188 kJ /
762 kcal
Bílkoviny26,68 g
Tuky16,68 g
Vláknina7,10 g
Cholesterol 518 mg
Sodík 226 mg
Sůl0,58 g
Sacharidy122,75 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Vejce s cukrem ušleháme, pokud si připravíte vejce s cukrem dřív než mouku je potřeba je občas promíchnout na spod zůstává ten cukr přidáme mouku s práškem do pečiva a ručně promícháme. Krok 2: Dáme si do formy pečicí papír, který potřeme slabě olejem, můžete vysypat moukou já jen potřela olejem a vrstvíme naspod dáme trochu těsta na těsto prostředkem nastrouhaná jablíčka vymačkáme z nich štávu dáme trošku skořice a opět těsto. Krok 3: Troubu si asi na 1-2 minuty předehřeju. Pečeme na 150°C asi 20 minut a potom zvýšíme na 180°C a dopečeme, zkoušíme špejlí.

Zveřejněno 2. 11. 2012

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Celozrnná buchta do srnčího hřbetu

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/w7Ag

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Celozrnná buchta do srnčího hřbetu

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/w7Ag

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (4)

Zdenka +++:Tak to je moc pěkný pokus.Už mám ten pokus uložený a jak jej provedu,dám vědět,jak to dopadlo:-))

mariana.:dělala jsem pokus a povedla se starší kluk jí sněd na posezení :-))tak jsem dneska pekla větší na plech :-K

Nádherná:-8 To když já peču z celozrnné mouky,tak výsledkem je vždy nějaká gumová hmota:-S

Tématické fráze:
celozrnná buchta, buchta z celozrnné mouky, buchta z grahamové mouky, celozrná buchta, celozrnne buchty, celozrnná jablečná buchta, buchty z celozrnné mouky, grahamová buchta, buchty z grahamové mouky, bucta do srnciho hrbetu, silikonovy srnci hrbet, jablečná buchta z celozrnné mouky, celozrná jablečná buchta, buchta z celozrne mouky s jablky, bábovka z grahamove mouky, bábovka z grahamove mouky, bábovka do srnčího hřbetu meruňkami, grahamove buchty, buchty z celozrne mouky, buchta zcelozrnné mouky

Suroviny:
vejce, cukr hnědý, mouka grahamová, jablko, skořice, prášek do pečiva

Naposledy jste si prohlédli

Zapoj se do programu Foodie! Sbírej body za své aktivity. Body pak proměníš za skvělé odměny. Bez zapojení nemůžeš dostat body za přidání fotografie.
Zapojit se

Přidat fotografie receptu