Vepřové kostky na paprikách a cuketě

Suroviny

1 kg vepřové plece
sůl
uzená mletá paprika (lze nahradit obyčejnou sladkou)
olej
1 masox
1 lžíce sojové omáčky
4 lžíce jemně pálivého kečupu
1/2 kg oloupané velké (přerostlé) cukety
6 zelených paprik
1/2 hrnku mražené kukuřice
1/2 hrnku mraženého hrášku

Postup přípravy receptu

 1. Maso očistíme na nakrájíme na větší kostky. Vetřeme mletou papriku a sůl a maso na rozpáleném oleji zprudka opečeme. Přidáme masox, kečup, sojovou omáčku, kousky papriky a kostky cukety, lehce podlijeme a dusíme do měkka.

 2. Občas podlijeme a promícháme. Cuketa se postupně rozvaří a vytvoří hladké pyré. Ke konci přisypeme hrášek a kukuřici, již nedusíme, necháme jen prohřát, zelenina tak neztratí svou svěžest a sladkost.

Komentáře k receptu Vepřové kostky na paprikách a cuketě

 • Jana Jana (neregistrovaný)

  Ahoj všichni. Nic lepčího jsem udělat nemohla, jako vyzkoušet tohle jídlo. Je to fantazie, nebíčko v papulce. Bála jsem se, že nepřestanu ochutnávat, dokud bude něco v hrnci. Nic lepšího jsem v kombinaci s cuketou ještě neměla a cukety mám až moc. Takže jen do toho. Vřele doporučuju. :yes::-p :-))

  Odpovědět

 • 123Rony321 123Rony321

  Vynechal jsem hrášek a kukuřici, nic to nezměnilo na tom, že je to výborné papáníčko a mohu doporučit všem "masorádům". Zasloužený bod ! :yes::-K

  Odpovědět

 • Anna Kocikova Anna Kocikova

  Teda dnes jsou tady samé krásné jídla:-p+10:yes::yes:
  A fotka jako vždy:-K

  Odpovědět

 • zizala zizala (moderátorka)

  Krásná barvička, vypadá to chutně :-p:yes:

  Odpovědět

 • mysulka mysulka

  :-p to vypadá dobře+:yes::-K

  Odpovědět

 • Simona Skolakova Simona Skolakova

  paráda a ta barva,hned bych si dala:-p+1:yes:;-)

  Odpovědět

Tématické fráze: vepřové na cuketě veprove kostky na paprice veprove cuketa veprove maso na zelenych paprikach vepřové kostky vepřové a cuketa vepřové kostky s cuketou vepřové v cuketě vepřové na cuketách vepřove maso na cuketě vepřové na paprikách veprove na zelenych paprikach veprove kostky na kukurici vepřové s cuketou a paprikou veprove kostky s zelenou paprikou kotleta na cukete vepřové kostky na cuketách s rajčaty veprova krkovice recept vepřové na cukete a paprice vepřové maso s paprikou a cuketou