Houbové vepřové maso s paprikou

Vepřové maso Doba přípravy: tak hodinu 12 názorů

Vepřové maso Doba přípravy: tak hodinu 12 názorů

Suroviny 4 porce

vepřová krkovice
3 cibule
1 velká červená paprika
5 stroužků česneku
hrubá mouka
čerstvé houby (čím více, tím lépe)
2-3 lžíce jemného kečupu (kdo chce jídlo ostřejší dá ostrý)
kmín
olej
sůl
pepř

Postup přípravy receptu

  1. Maso nakrájíme na menší kousky, ty posolíme, promícháme a hodíme do malého množství hrubé mouky, kde je promícháme znovu. Pak nakrájíme cibule na proužky, dáme na horký olej, chvíli osmažíme a přihodíme připravené maso, které zprudka opečeme a mícháme, aby se nám nepřipalovalo díky té mouce.

  2. Osolíme, přidáme kmín, pepř a dolijeme vodou, aby bylo maso potopené, dusíme a občas promícháme. Až začne maso měknout, přidáme pokrájené houby na kousky jako maso, kečup, česnek na plátky a papriku na malé kousky.

  3. Přilijeme ještě vodu, šťávy musí být jako omáčky a pokud se nám tou moukou nezdá šťáva dost hustá, můžeme do vody kterou přiléváme dát něco solamylu (dala jsem 1 lžíci), ještě tak 10 minut podusíme a je hotovo.

Poznámka od kuchařky

Improvizace, ke které se hodí všechny přílohy, jako k omáčkám. Nám chutnalo, i když to jídlo není žádný zázrak,proto jsem ho přidala sem.

Komentáře k receptu Houbové vepřové maso s paprikou

Tématické fráze: veprove maso s houbami vepřové maso recepty vepřové maso na houbách vepřové s paprikou recepty z vepřového masa top recepty vepřové maso na houbách vepřové na houbách s paprikou vepřové na houbách houby pod maso vepřové maso s paprikami vepřové s houbami vepřové na houbách a paprikou vepřové maso s houbami recept vepřové s paprikou a houbami vepřove maso s houbama paprikáš z vepřového masa recept maso na stave s houbami vepřové kousky s houbama věpřové z čerstvých hub houby a maso