Plněné prsteny z Gothaje

Ostatní Doba přípravy: 15 minut 3 názory

Ostatní Doba přípravy: 15 minut 3 názory

Suroviny 4-6 porcí

10 koleček salámu Gothaj
1/2 balení sýru Hermelín
1 vejce
olej
kečup

Postup přípravy receptu

 1. Nakrájená kolečka salámu Gothaj cca 1,5 cm široká s otvorem od vykrajovátka (vykrojené části lze využít do ražničí - tak jako v tomto případě, kdy se jednalo o jinak nevyužitelný zbytek).

 2. Rozpálíme si na pánvi trochu oleje vložíme prsteny salámu Gothaj. V misce rozšleháme jedno vejce a smícháme jej s nadrobno nakrájenou polovinou sýru hermelín.

 3. Tuto směs za pomoci lžičky po otočení opečeného jedné strany salámu plníme do otvoru a smažíme do zhoustnutí. Podáváme dle chuti zdobené kečupem a jako příloha je vhodný čerstvý chléb.

Poznámka od kuchařky

Vaření beze zbytků !

Komentáře k receptu Plněné prsteny z Gothaje

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

 • suzanna suzanna

  Otto, jakou značku gothaje jsi použil, nepamatuješ se? Já s ním mám špatné zkušenosti, už 2x jsem koupila takový, že se nedal jíst ani za syrova...a obávám se, že po tepelné úpravě by z něj zbylo jen bláto:-//

  Odpovědět

 • cardanka cardanka

  Colombo:-K ty jsi vážně jako detektiv Colombo;-), který vždy přijde s báječným nápadem:yes:. Ne jinak tomu je i u tohoto receptu:-p. Posílám 1. bodíka:yes: a foto? No jak jinak - exlusive;-)

  Odpovědět

Tématické fráze: recepty z gothaje opečený gothaj gothaj recepty recepty z gotthaje recepty s godhajem recepty s gothaje gothaj recept papriky plněné gothaj. salámem plněný godhaj gothaje recepty z godhaje gothaj vaření vaření z gothaje plneny hermelin s gothajem gothaj recepty s nim recept z gothaje hermelín v gothaje gothaj plnéný s cibulí gothaj trochu jinak gothajský salám recepty