Zdravá medvědí polévka

Suroviny

100 g medvědího česneku
100 g hlívy ústřičné
1 měkký tavený sýr
kousíček Nivy
2 větší brambory
1/3 brokolice
3 stroužky česneku
1 menší cibule
kousek másla
zeleninový vývar
100 ml šlehačky
1 lžička Vegety
petrželka
pepř
sůl

Postup přípravy receptu

  1. Cibulku a česnek si nakrájíme nadrobno a na másle osmažíme, zalijeme zeleninovým vývarem. Do polévky přidáme oloupané a na drobno nakrájené brambory, nasekaný medvědí česnek, nakrájenou hlívu ústřičnou, brokolici a vaříme.

  2. Pak dáme ještě nadrobenou nivu, tavený sýr na kousky, opepříme, dáme Vegetu, dosolíme a úplně ke konci zalijeme šlehačkou a posypeme petrželkou.

Poznámka od kuchařky

Z polévky musíme být zdraví, je tam medvědí česnek, hlíva a za zeleninu brokolice a už to samo o sobě je plný talíř zdravíčka a dokonce si na ní pochutnáme!

Komentáře k receptu Zdravá medvědí polévka

Tématické fráze: medvědí polévka polévka z medvědího česneku zdravá česneková polévka medvědí česnek polévka recept medvědí česnek medvedi cesnak česnek medvědí recepty medvědí česnek a hlíva recepty česnek medvědí polévka medvědí česnek poléva recept na zdravou polévku zdravá polévka z hlívy naco je medvědí česnek polévka medvědí česnek medvědí česnek - polévka poleva z.medvediho česneku polévka s medvědím česnek poléva z medvědího česneku naco je zdravi cesnek mědvědí česneková polévka