Suroviny
Nutriční hodnoty
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 10 583 kJ / 2 529 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 254,50 g |
| Tuky | 130,50 g |
| Vláknina | 7,81 g |
| Cholesterol | 4,88 g |
| Sodík | 3,01 g |
| Sůl | 7,50 g |
| Sacharidy | 81,51 g |
Postup přípravy
Zveřejněno 24. 1. 2015
Moje poznámka
Přidat poznámkuMoje poznámka
Hovězí pajšl na divoko v pomalém hrnci
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/Ynr2
Moje poznámka
Hovězí pajšl na divoko v pomalém hrnci
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/Ynr2
Nejnovější recepty
Jahodové řezy s ricottou
Přidáno před 45 minutami
Kakaový krém z avokáda
Přidáno před 11 hodinami
Tortilla s avokádem, vajíčkem a šunkou
Přidáno před 13 hodinami
Mrkvové tacos
Přidáno před 15 hodinami
Vepřová plec v pikantní omáčce se zeleninou
Přidáno před 16 hodinami
Plněné bramborové placky na způsob pirohů
Přidáno před 17 hodinami
Články s tímto receptem
Přečtěte si
Máte skvělý recept? Podělte se o něj!
Právě bylo uvařeno
Zapečené brambory na zelí
ValentineCZ před 1 hodinou
Lesnická krkovička
Sahula před 8 hodinami
Patizonová polévka s bramborou a žampiony
bludicky před 11 hodinami
Carpaccio ze žampiónů
Hypnos před 15 hodinami
Rebarborový koláč s pudinkem
Bea2602 před 16 hodinami
Nejlepší bublanina
Panova před 16 hodinami
Bublanina
Stepansevcik před 17 hodinami
Sedlácká bída
lunav1 před 17 hodinami
Škvarkové placky
Hanina 70 před 19 hodinami
Tématické fráze:
hovězí plíce recept,
hovězí plíce recepty,
pajšl - telecí kořínek na smetaně,
plíčka na smetaně z divočiny,
hovězí plice,
recept na hovězí plice,
pajšl z králíka,
hovězí plíce na smetaně,
hovězí kořínek,
pajšl z hovězího masa,
pajsl,
pličky,
telecí pajsl,
pajšl z divočiny,
kořínek omáčka,
pajšl recept,
pomaly hrnec recepty,
korinek omacka/pajsl,
plíčky na smetaně v pomalém hrnci,
kůzle pajšl
Suroviny:
pajšl hovězí,
cibule bílá,
cibule červená,
koření divočina,
pepř,
koření nové koření,
bobkový list,
tymián,
rozmarýn,
máslo,
mouka hladká,
bylinky
Komentáře (33)
Jinak myslím, že si každý může dát barvu cibule jaká mu chutná, nám to takhle chutnalo a moc a i cibule se snědly pěkně s křenovou hořčicí
Barva: hnědá, č.2 nepatrně sytější
Vůně: č.1 voní nepatrně více po cibuli
Chuť: stejná, ale č.2 je o chlup (asi tak o veverčí) jemnější
V normálním jídle normální člověk patrně nepozná žádný rozdíl
Největším přeqapením ale je, že oba vývary z neloupaných cibulí jsou znatelně NAHOŘKLÉ
Omlouvám se, špatně jsem to níže formuloval
Z rcp vyplývá, že uvařená cibule je v podstatě vedlejší produkt, který slupl pán domu...
My budeme degustovat jen tu cibulovou vodu, tedy 2 vývary z cibulí připravené.
Jen tak, pro srandu králíkům, jsem koupil přehršel různobarevných cibulí a o víkendu otestuji na mančaftu zda poznají rozdíl mezi v 1. hrnci vařenou žlutou a ve 2. hrnci vařenou bílou a červenou cibulí... Uvidíme
...a z té cibulové vody uvařím asi francouzskou cibulačku po našem, tedy zasmaženou. No, samozřejmě že ne "francouzským máslem", neboť zahušťovat VÝVAR tímto způsobem je poněkud mimo mísu...
Jo a babička ještě k tomu kořínek myslela i mozeček, což jsem teda nechápala
Na smetaně tu jsou také recepty - viz http://www.toprecepty.cz/vyhledavani.php?hledam=pa...
Poučte ma, vďaka